Finalistka Konkursu “Fizyka a Ekologia”

data: 01/02/2017 || autor: G C

zamknij

Z dumą informujemy, że Syntia Paliszewska, uczennica klasy 1c, została finalistką XXIII Ogólnopolskiego Konkursu “Fizyka a Ekologia, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach.  Syntia napisała pracę pt. Energetyka rozproszona czy scentralizowana?, a także wykonała makietę działającego solara / światło zamieniane w energię elektryczną otwiera drzwi garaży, włącza oświetlenie osiedla, porusza modelami samochodów… W wykonaniu makiety pomógł Syntii jej kolega z klasy 1a Bartek Widman.

Syntia będzie prezentować swoją pracę na uroczystym finale 6 kwietnia 2017 r. w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Opiekunem pracy Syntii jest prof. Grzegorz Cuber.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021