O literaturze “źle obecnej w szkole”

data: 17/02/2017 || autor: B.Lezuch

zamknij

W czwartek 16 lutego grupa uczniów naszej szkoły spotkała się, by nieoficjalnie porozmawiać o książkach i utworach, których nie znajdziemy w spisie lektur. Przywołano m.in. “Wojnę polsko-ruską” D. Masłowskiej, “Pokolenie Ikea” Piotra C. czy “Króla” Szczepana Twardocha. W miłej atmosferze licealistki z kl. II d – Alicja Bismor, Oliwia Polok, Zuzanna Pluta oraz Karolina Widzisz swobodnie wymieniały poglądy na temat współczesnej literatury polskiej. Obecni byli również opiekunowie: M. Żuk i B. Zakrzewska oraz wicedyr. B. Leżuch.

Mamy nadzieję na powtórkę i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w następnych spotkaniach. 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021