Polonistyczne boje

data: 14/02/2017 || autor: B.Lezuch

zamknij

W minioną sobotę – 11 lutego 2017 roku Karolina Bluszcz i Michalina Gwiżdż z kl. III A oraz Anna Skorupa i Kacper Bochenek z kl. II B wzięli udział w II etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Nasi uczniowie podjęli się analizy i interpretacji współczesnych wierszy oraz napisania rozprawki. Odpowiedzieli również na niełatwe pytania z dziedziny nauki o języku oraz poetyki.

Opiekunami uczniów są polonistki pani prof.Beata Zakrzewska i pani prof. Ewelina Szczygielska.

Obecnie oczekujemy na wyniki i trzymamy kciuki za dalsze losy naszych szkolnych olimpijczyków

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021