Michał Mazur na sesji Rady Powiatu Gliwickiego

data: 31/03/2017 || autor: DG

zamknij

Michał Mazur, przewodniczący Forum Młodzieży Powiatu Gliwickiego, wystąpił wczoraj (30.03.2017) na sesji Rady Powiatu Gliwickiego, prezentując władzom samorządowym cele  i zadania organizacji, której przewodniczy. Forum jest przestrzenią aktywności obywatelskiej i społecznej młodych ludzi szkół powiatu gliwickiego, służącej aktywizacji młodzieży, wspieraniu dobrych pomysłów i idei samorządności. Współpraca z samorządem terytorialnym, z ramienia którego funkcję koordynatora nad działaniami młodzieży pełni wicestarosta gliwicki, Ewa Jurczyga, jest szansą na pozyskanie realnego wsparcia dla planowanych działań.

Michał jest również przewodniczącym samorządu szkolnego LO, a razem z Szymonem Kędzierskim walczą o mandat poselski na sejm Dzieci i Młodzieży.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021