Paderkowy Koncert Charytatywny już po raz siedemnasty (i nie ostatni!)

data: 20/03/2017 || autor: DG

zamknij

Tradycyjnie w okresie wiosennego przesilenia i nowych nadziei – zagramy charytatywnie. 23 marca 2017 o 17. Na nowej hali sportowej przy ogólniaku. Już po raz siedemnasty. Tym razem dla Grzesia – nastolatka, rowerzysty, mieszkańca pobliskich Gierałtowic. Który w ubiegłe wakacje został potrącony przez młodego, brawurowego kierowcę, gdy zwyczajnie przechodził przez przejście dla pieszych, prowadząc swój rower. Od tego dnia nic w życiu Grzesia Aleksandrzaka i jego najbliższych nie było takie jak zwykle, jak dotychczas, zwyczajne. Rozpoczęła się dramatyczna walka o życie, o sprawność, o przyszłość. Jest nieźle, lekarze i rehabilitanci dają radę. A my – całym lokalnym społeczeństwem – pomagamy!

Przyjdź w czwartek, posłuchaj jak graja i śpiewają twoi znajomi ze szkoły, z knurowskich gimnazjów. Pomóż jak umiesz, jak umiesz to pomóż!

Całość koordynuje prof. Dawid Szymała, najlepszy muzyk wśród nauczycieli. Inni pomagają. Patronuje Starosta Gliwicki i Komendant Miejski Policji w Gliwicach.

Pomoc dla Grzesia!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021