Pokoncertowo

data: 27/03/2017 || autor: DG

zamknij

Wszystkim, którzy przygotowali i uczestniczyli we wspaniałym wydarzeniu, jakim okazał się Koncert Charytatywny zagrany w ubiegły czwartek w naszej hali sportowej – serdecznie dziękujemy! W imieniu społeczności szkolnej i samego Grzesia!

Wystąpili: Oliwia Duraj (MG nr 2),  – Mix Tape, grupa taneczna Dance Academy – Marek Stasiak, akompaniament Aleksandra Staliś – Wiktoria Jarząb – Patryk Grzegorzyca – Flagrante, zespół taneczny z Fabryki Tańcazespół Meitner – Anna Kruk i Aleksandra Szewczyk – Aleksandra Śmieja z zespołem (Aleksandra Kutypa, Szymon Bolisęga, Szymon Boduch) – Aleksandra Knast – Laura Henel – Julia Lisoń z zespołem – The Last Room. Gwiazdą wieczoru był zespół MjusiQ największego autorytetu muzycznego Knurowa, p. Skowrońskiego.

Dziękujemy wszystkim utalentowanym artystom, którzy są lub całkiem niedawno byli uczniami Paderka, konferansjerom (Kinga Włodarczyk i Szymon Owczorz), dziękujemy ofiarnemu i bardzo sprawnemu organizacyjnie wolontariatowi.

Dziękujemy Publiczności!

Dziękujemy nauczycielom za dyskretne wsparcie: p. Dawidowi Szymale, Bartoszowi Kaczmarczykowi, Beacie Zakrzewskiej, Marzenie Krasoń-Kapłanek.

Patronów i Przyjaciół nam nie zabrakło! Dziękujemy włodarzom Powiatu Gliwickiego, miasta Knurowa i Gminy Gierałtowice! Składamy wyrazy szacunku Policji knurowskiej i gliwickiej! Pozdrawiamy zespoły taneczne Dominiki Leśniowskiej oraz Natalii Szlachetki, a także zaprzyjaźnionych artystów – muzyków:  kolegów waszych i kolegów old-boyów pana Skowrońskiego! Pozdrawiamy Rodziców i  licznych Absolwentów, którzy nas odwiedzili! Dziękujemy klasie mundurowej z ZSZ nr 2 w Knurowie, która przybyła z wychowawcą, p. Szymonem Kościarzem oraz p. Katarzynie Panfiluk – uczestniczce programu Bake Off – Ale Ciacho! – za udział i wsparcie!

Szczególne podziękowania należą się autorowi plakatu imprezy Sewerynowi Galińskiemu oraz Agencji Reklamowej Oferta za darmowy druk tychże.

Składamy podziękowania firmom wspomagającym nas technicznie (w szczególnej osobie Mateusza Dudzińskiego), Centrum Kultury w Knurowie (ukłon dla Mateusza Styka-Stycznia) oraz w szczególności mediom!

Zapraszamy na zdjęcia i wideo na  stronę I-Knurów oraz do Przeglądu Lokalnego, a także na portal NaszKnurów.

Niech suma 1803,87 zł, którą wpłacamy na subkonto Grzesia w Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych – pomoże dzielnemu chłopcu i jego wspaniałym Rodzicom w walce o odzyskanie zdrowia i sprawności!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021