Spotkanie z Mistrzem

data: 05/04/2017 || autor: M.Popowska

zamknij

We wtorek 4 kwietnia klasa IIb i Kinga Włodarczyk z IIc uczestniczyli w spotkaniu z profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Ryszardem Laskowskim i prof. dr hab. Wojciechem Macykiem. W trakcie spotkania profesorowie podzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi ich kariery naukowej, a następnie oceniali prezentacje uczniów. Wśród ciekawych prezentacji znalazły się m.in. prezentacje dotyczące rytmu dobowego nastolatków, zasolenia oceanów i idei harcerstwa. Bardzo wysoką ocenę zyskała prezentacja naszej koleżanki Kingi Włodarczyk “Czy warto uczyć się języków obcych”, do tego stopnia, że profesorowie podjęli dyskusję z Kingą, związaną z tematem przedstawionej prezentacji.

Na spotkaniu młodzież uzyskała również informacje dotyczące rekrutacji na studia na UJ.

Opiekunem wyjazdu do Katowic była p.prof. Barbara Dudło.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021