Bieg Powiatowy w Niemczech

data: 12/05/2017 || autor: DG

zamknij

Patryk Grzegorzyca Id, Kamil Garbacik IITi oraz Mateusz Wrażeń IIc to uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w dniach 28-30 kwietnia 2017 podczas tegorocznego, Jubileuszowego 25. Biegu Powiatowego w powiecie Mittelsachsen w Niemczech. Zawodnicy wraz z uczniami pozostałych szkół prowadzonych przez Powiat Gliwicki, tworzyli drużynę młodzieżową, która została sklasyfikowana na 7. miejscu i wywalczyła tytuł Najlepszej Drużyny Młodego Pokolenia. Dołączamy do grona gratulujących!

Zawodom biegowym, jak co roku, towarzyszyło zwiedzanie atrakcji turystycznych regionu, integracja międzynarodowa, szlifowanie języków obcych i nawiązywanie nowych kontaktów. Chłopcom dziękujemy za sportową postawę i godne reprezentowanie Szkoły i Powiatu Gliwickiego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021