Dzień otwarty w poniedziałek

data: 18/05/2017 || autor: DG

zamknij

Nadchodzący poniedziałek 22 maja 2017 będzie w naszym Zespole Szkół poświęcony projektowaniu przyszłości.

Zarówno I Licem Ogólnokształcące (ul.1 Maja 21), jak i Technikum nr 1 (ul.Szpitalna 25) będą gościć gimnazjalistów z knurowskich MG1, MG2, MG3, MG4 oraz gimnazjów w Gierałtowicach i Przyszowicach. Zapraszamy też wszystkich absolwentów okolicznych gimnazjów zainteresowanych ofertą naszych szkół, warunkami nauki, atmosferą, wynikami egzaminów zewnętrznych, działalnością naukową, artystyczną, sportową, realizacją Erasmusa+, szkolnym podróżowaniem i pozostałymi ważnymi aspektami szkolnego życia.

Uczniowie szkoły wezmą udział w prelekcjach 3 wydziałów Politechniki Śląskiej, wysłuchają fascynującej opowieści himalaisty, nauczyciela naszej szkoły Jacka Czecha o życiu nieprzeciętnym, pełnym pasji i adrenaliny, obejrzą filmy motywacyjne – wszystko po to aby racjonalnie przygotować się do wyboru zawodu, kierunku kształcenia, do dorosłego życia.

Będzie się działo!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021