czas śląskich maturzystów

data: 12/09/2017 || autor: B.Lezuch

zamknij

Jak przygotować się do matury 2018 ? Który kierunek studiów daje  najlepsze perspektywy na rynku pracy ? Odpowiedzi na te i  wiele innych pytań otrzymali wczoraj tegoroczni maturzyści  Liceum z klasy IIId,  uczestnicząc  w Śląskim Salonie Maturzystów organizowanym na Politechnice Śląskiej w Gliwicach . Uczniowie mogli również skorzystać z merytorycznych porad ekspertów OKE  ucząc się prawidłowej analizy treści zadań z arkusza egzaminacyjnego np. z biologii czy języka obcego.

A od egzaminu maturalnego dzieli zdających tylko 8 miesięcy, a może 8 miesięcy? Warto ten okres wykorzystać aby praca maturzysty zakończyła się sukcesem !!!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021