medyczna przygoda…

data: 30/10/2017 || autor: B.Lezuch

zamknij

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2017/2018 dla “studentów” Uniwersytetu Licealisty odbyła się 25 października 2017 w auli Śląskiego Centru Chorób Serca w Zabrzu. Alicja Wieprzycka ( IIId), Szymon Romanów ( IIc), Krystian Bismor (IIc), Filip Fijołek ( IId)  otrzymali indeksy z rąk prof.dr hab.n.med. Macieja Misiołka – dziekana Wydziału Lekarskiego w Zabrzu i rozpoczęli fascynująca przygodę z medycyną, która może stać się odpowiedzią na pytanie “czy studia medyczne to dobry wybór ?” W programie uroczystości był  m.innymi wykład profesora Mariana Zembali na temat etyki lekarskiej, oraz bardzo ciekawa prelekcja “ Polskie drogi do serca” dr Zbigniewa Nawrata. Przed naszymi uczniami  100 godzin dydaktycznych ( seminaria, ćwiczenia), które pozwolą zgłębić tajemnice ludzkiego ciała .

Przypomnijmy iż nasza szkoła ma podpisaną umowę o współpracy ze Śląskim  Uniwersytetem Medycznym, a w.w. uczniowie przeszli pomyślną rekrutacje do programu jeszcze w czerwcu bieżącego roku.

Gratulujemy, życząc satysfakcji z odkrywania wiedzy medycznej.

Zapraszamy do galerii zdjęć

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021