Nauczyciel- Wolontariusz Roku 2017

data: 04/10/2017 || autor: DG

zamknij

Z dumą zawiadamiamy, że Pan  Bartosz Kaczmarczyk, nauczyciel germanista w naszej szkole oraz opiekun szkolnego wolontariatu został jednym z finalistów ogólnopolskiego konkursu „Nauczyciel-Wolontariusz Roku” organizowanego przez Ministra Edukacji Narodowej.

Pan Bartosz został wybrany spośród blisko 250 zgłoszeń z całej Polski. Serdecznie gratulujemy!

Minister Edukacji Narodowej zaprosiła Pana Bartosza Kaczmarczyka do udziału w Gali Finałowej konkursu, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 9 października 2017 roku o godz.14:30 na Zamku Królewskim w Warszawie. Na tej uroczystości ogłoszone zostaną oficjalne wyniki konkursu, tj. I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.  Panu Bartoszowi będzie towarzyszyła reprezentacja uczniów pracujących w szkolnym wolontariacie.

Gala finałowa będzie transmitowana na żywo w Internecie.  Link do transmisji dostępny będzie w dniu gali na stronie głównej www.men.gov.pl

Nominacja pana Bartosza Kaczmarczyka jest wyrazem uznania dla całej społeczności szkolnej za wieloletnią, cichą lub spektakularną pracę na rzecz poszkodowanych, słabszych, wykluczonych, potrzebujących pomocy. To 17 koncertów charytatywnych, granych u nas corocznie i angażujących wielu spośród nas. To drobne odruchy serca lub udział w akcjach ogólnopolskich. Zresztą, zobaczcie sami: http://vimeo.com/236815620

 

 

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021