O edukacji, Edukacji Narodowej….

data: 13/10/2017 || autor: DG

zamknij

Świętując doroczne święto szkoły, uczniów, nauczycieli, rodziców, egzaminujących was, kontrolujących nas, licznych organizacji wspierających edukację – dziękujemy za każde dobre słowo, za wyrazy szacunku i uznania, za kwiaty, karty z życzeniami, uśmiechy, koncert Scholi Cantorum dla wszystkich nauczycieli miasta, muzykę na żywo, zaśpiewane piosenki, wiersze, sztukę teatralną i wspaniałą atmosferę.

Rozumiejąc, że edukacja jest procesem angażującym wielu, o określonym podmiocie (uczniowie) i celu do osiągnięcia (ukształtowanie samodzielnego, mądrego dorosłego człowieka) – życzymy sobie wzajemnie siły, wytrwałości, mądrości, empatii i optymizmu.

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021