O lekkoatletyce szkolnej

data: 16/10/2017 || autor: DG

zamknij

Tegoroczna jesień to czas dwóch dużych wydarzeń sportowych. Rozegrany ostatecznie przy pięknej pogodzie, pełen pięknych sportowych emocji  III Miting Lekkoatletyczny relacjonujemy tutaj.

Równie ważnym, chociaż mniej masowym wydarzeniem sportowym była wygrana męskiej drużyny lekkoatletycznej w rejonowych zawodach Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej (Licealiady) i awans do finałów wojewódzkich. Drużyna żeńska zajęła II świetne II miejsce.

Skład reprezentacji chłopców na finał Licealiady lekkoatletycznej to:

100m –S. Dmowski, K. Reginek; 400m – M.Malinowski, D.Dykiel; 1500m – Ł.Cieslik, P.Grzegorzyca; skok w dal: K.Garbacik, R.Rembalski; pchniecie kulą: F.Kolorz, P.Szpakowski. Drużynę przygotowała p. Mirosława Cypruch. Wszytkim gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły!

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021