O naszym wolontariacie…

data: 12/10/2017 || autor: DG

zamknij

Pan Bartosz Kaczmarczyk – nauczyciel germanista naszej szkoły – został laureatem III nagrody w konkursie Ministra Edukacji Narodowej Nauczyciel- Wolontariusz roku 2017. Gratulacje składali: Anna Zalewska – Minister Edukacji Narodowej, Witold Bańka – Minister Sportu, Urszula Bauer – Śląski Kurator Oświaty, Waldemar Dombek – Starosta Gliwicki wraz z Zarządem Powiatu Gliwickiego, o sukcesie mówili Jarosław Wieczorek – Wojewoda Śląski oraz Adam Rams – Prezydent Knurowa. Do tego prestiżowego grona dołączamy i my: dyrekcja, nauczyciele i przede wszystkim uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Z serca i z dumą gratulujemy!

Pan Bartosz Kaczmarczyk został doceniony za wieloletnią i konsekwentną pracę charytatywną, która – trudna i niezwykle potrzebna – jest Jego stylem życia, wewnętrzną silną potrzebą dzielenia się i działania, sposobem na pracę wychowawczą z młodzieżą, aktywnością w życiu szkoły. Razem z Nim czujemy się docenieni wszyscy: artyści, organizatorzy i donatorzy wszystkich 17 szkolnych koncertów charytatywnych, drobni zbieracze i dystrybutorzy prezentów dla najbardziej potrzebujących, twórcy hałasu medialnego i autorzy niezliczonych wypieków cukierniczych. I wielu, wielu innych członków naszej społeczności szkolnej! Praca charytatywna ma to do siebie, że rzadko ma nazwisko. Że jest dyskretna, nierzadko bolesna. I że jej efekty ubogacają obie strony. Bądźmy dumni, że potrafimy, chcemy, że mamy wspaniały dorobek!

W miniony poniedziałek Zamek Królewski w Warszawie stał się godną scenerią uhonorowania Pana Bartosza Kaczmarczyka. Towarzyszyła Mu reprezentacja szkolnego wolontariatu w  osobach: Karoliny Pifczyk, Julki Kaczmarczyk i Karoliny Krypczyk.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021