O parlamentaryzmie…

data: 23/10/2017 || autor: DG

zamknij

O Sejmie wiemy dużo!
Wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły zakończyły się zmagania w Konkursie Wiedzy o Sejmie zorganizowanym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w dniu 19.10.2017 w Starostwie Powiatowym w Gliwicach. W konkursie uczestniczyła klasa IIb. Zwycięzcą konkursu został Michał Mazur, a pozostałe miejsca na podium zajęli również uczniowie naszej szkoły: Konrad Kazanecki i Dawid Kaszek. Laureatom nagrody ufundowane przez Marszałka Sejmu wręczali: poseł na Sejm RP Barbara Dziuk, starosta gliwicki Waldemar Dombek oraz wicestarosta gliwicki Ewa Jurczyga.
Nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu było wysłuchanie interesującej prelekcji dotyczącej funkcjonowania Parlamentu, przygotowanej przez pracowników Kancelarii Sejmu.

Opiekunem merytorycznym naszych uczniów jest p. Barbara Dudło, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie.

relacja fotograficzna tutaj

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021