o trenowaniu ewakuacji

data: 30/10/2017 || autor: DG

zamknij

Spokojne, lecz sprawne i jak najszybsze opuszczenie budynku objętego jakimkolwiek zagrożeniem – to umiejętność, którą ćwiczy coroczny próbny trening ewakuacyjny.

Gdybyś kiedykolwiek musiał/a ewakuować się z nieznanego budynku w razie niebezpieczeństwa –zachowaj spokój,  podążaj za zielonymi znakami wskazującymi drogę do wyjścia oraz bezwzględnie stosuj się do poleceń kierującego ewakuacją.

Nie zabieraj niepotrzebnych rzeczy, miej przy sobie telefon, aby móc uspokoić rodziców  lub wezwać pomoc (112).  Dbaj o swoje bezpieczeństwo. Bądź uważny na słabszych i potrzebujących pomocy. Nie utrudniaj pracy służbom, które likwidują stan zagrożenia.

Uczestnikom dzisiejszych próbnych alarmów ewakuacyjnych w obu budynkach szkoły dziękujemy za dyscyplinę! Czas opuszczenia każdego z budynków szkoły przez wszystkie osoby  nie przekroczył 90 sekund!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021