11 listopada

data: 10/11/2017 || autor: B.Lezuch

zamknij

11 listopada jest uroczystym dniem, w którym Polacy radośnie i dumnie świętują niepodległość swojej Ojczyzny!

W przeddzień Święta,  czyli dzisiaj  cała społeczność szkolna LO spotkała  się na sali gimnastycznej, aby wysłuchać programu historyczno-artystycznego poświęconego sprawom narodowym i patronowi Szkoły, Ignacemu Janowi Paderewskiemu.

Uroczystość przygotował samorząd uczniowski oraz uczniowie – artyści ( chórzyści, recytatorzy, wokaliści ) pracując pod kierunkiem prof. Marzeny Krasoń-Kapłanek i prof.Marzeny Kolendy.

W sobotę  11.11. o godz. 11.oo zapraszamy do kościoła pw. św. Cyryla i Metodego na uroczystą Mszę św. za Ojczyznę  z udziałem szkolnego Sztandaru w asyście pocztu sztandarowego i delegacji szkoły. Po jej zakończeniu uczestnicy przemaszerują pod pomnik Powstańców Sląskich  gdzie zostaną złożone kwiaty i wieńce.

Około 13.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 przy ul. Szpitalnej 29 w Knurowie. młodzież naszej szkoły  uświetni powiatowe obchody Święta Niepodległości. Na tę uroczystość zapraszamy również uczniów szkoły oraz  rodziców i mieszkańców miasta, dla których sprawy tożsamości i niepodległości narodowej są wartościami o wielkim znaczeniu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021