Olimpiada Języka Niemieckiego

data: 20/11/2017 || autor: DG

zamknij

Annika Geitz (II Tet) oraz Aleksandra Sobota (III Te) uzyskały kwalifikację do II etapu Olimpiady Języka Niemieckiego, swobodnie pokonując wymagany próg 70 % poprawnych odpowiedzi w teście etapu szkolnego i przystępują do przygotowań z zakresu oryginalnej literatury niemieckojęzycznego kręgu kulturowego.

W ten sposób rozpoczęliśmy w szkole zmagania olimpijskie w licznych olimpiadach przedmiotowych, zawodowych oraz tematycznych. Wszystkim uczniom i nauczycielom, których ambicje sięgają dalej niż bieżąca nauka szkolna, życzymy determinacji i wytrwałości!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021