Schola Cantorum koncertuje

data: 20/11/2017 || autor: DG

zamknij

W niedzielę 19 listopada 2017 r. na scenie szczygłowickiego Domu Kultury w ramach Dni Muzyki Chóralnej odbył się Międzynarodowy Przegląd Chórów Powiatu Gliwickiego z udziałem naszego szkolnego  Chóru Mieszanego Schola Cantorum pod batutą p. Dyrygent Kamilli Pająk.

relacja tutaj

Owo tradycyjne święto muzyki i śpiewu chóralnego niech będzie okazją do rozpoczęcia obchodów Jubileuszu 50-lecia nieprzerwanej działalności zespołu, założonego w 1967r. przez Jerzego Pogockiego. Zapraszamy do współpracy przy organizacji Jubileuszu miłośników Scholi Cantorum, byłych chórzystów, wszystkich Was, którzy dzielicie z nami dumę z działalności i osiągnięć zespołu na przestrzeni minionego półwiecza.

Wielki Koncert Jubileuszowy zaplanowaliśmy na 9 czerwca 2018r.

kontakt: dyrektor.zsijp@powiatgliwicki.pl

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021