Zagadkowy Knurów czyli… gra miejska

data: 06/11/2017 || autor: DG

plakat-gra-miejska-2017 zamknij

plakat-gra-miejska-2017Mieszkańców naszego miasta zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej Zagadkowy Knurów, którą rozegramy w najbliższą sobotę 11 listopada 2017 od 11.00 do 16.00 przy użyciu autorskiej, specjalnie na ten dzień przygotowanej aplikacji na smartfony.

Aby wziąć udział w grze uczestnicy muszą posiadać urządzenie mobilne z dostępem do Internetu (telefon komórkowy, tablet) oraz dwie aplikacje ACTIONBOUND oraz QR CODE READER.

Piesza wycieczka śladami ważnych historycznych knurowskich wydarzeń i miejsc niech stanie się atrakcyjnym pomysłem na Święto Niepodległości oraz wyrazem patriotyzmu lokalnego i sympatii do miasta, w którym mieszkamy.  Liczy się czas przejścia trasy i precyzyjne wykonanie zadań. Najlepsze z drużyn zostaną nagrodzone.

Rejestracja:  na adres: gramiejskaknurow@gmail.com oraz na stronie wydarzenia na Facebooku – Gra miejska dla mieszkańców Knurowa “Zagadkowy Knurów”.

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021