Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta

data: 31/01/2018 || autor: Dawid Szymała

zamknij

W miniony czwartek odbyła się pierwsza sesja Młodzieżowej Rady Miasta Knurów. Nasze liceum reprezentowali uczniowie, którzy w wyborach do prezydium zajęli czołowe miejsca – Michał Mazur został nowym przewodniczącym, a Szymon Kędzierski wiceprzewodniczącym MRM.

Obrady rozpoczęły się pod przewodnictwem przewodniczącego Rady Miasta Knurów – Tomasza Rzepy. Na spotkaniu obecny był również prezydent miasta Adam Rams, który wraz z przewodniczącym Rzepą wręczył nowo wybranym radnym listy gratulacyjne. Następnie po wybraniu członków komisji skrutacyjnej oraz komisji uchwał i wniosków wybrano prezydium rady. W jej skład weszli m.in. nasi uczniowie: Michał został przewodniczącym, a Szymon wiceprzewodniczącym. Po elekcji obrady prowadził nowy przewodniczący MRM. Po zakończeniu spotkania, wszyscy radni pozostali na swoich miejscach i po kolei przedstawiali się swoim nowym kolegom.

Następna sesja Młodzieżowej Rady Miasta Knurów planowana jest na luty.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu http://iknurow.pl/


«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021