czas wyborów…

data: 28/02/2018 || autor: B.Lezuch

zamknij

Wizytę w Medycznej Szkole Policealnej im. Prof. A. Cieszyńskiego w Zabrzu, złożyła młodzież naszego liceum zainteresowana w przyszłości kształceniem medycznym. Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną skierowaną do absolwentów szkół średnich, nowoczesną bazą dydaktyczną, uczestniczyli w profesjonalnie przeprowadzonych warsztatach praktycznych, zachęcających do wykonywania atrakcyjnych na rynku pracy zawodów medycznych. Wycieczka była elementem zajęć z zakresu preorientacji zawodowej – i co dalej maturzysto …?

Wybór należy do każdego z Was…

Zabrze-zdjecie

Zabrze-zdjecie
Picture 1 of 7

Meta data

Camera / Type MotoE2(4G-LTE)
Aperture
Focal Length
Shutter speed
Date / Time

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021