BezMaski….czyli spotkanie z amatorskim teatrem

data: 20/03/2018 || autor: DG

zamknij

Przegląd Amatorskich zespołów teatralnych z naszego regionu to VIII Spotkania Teatralne „bez MASKI”

W poniedziałek 19 marca i wtorek 20 marca jury w składzie: pani Grażyna Świątoniowska, pan Wojciech Kotylak, pan Tomasz Molitor – poddaje ocenie 20 grup teatralnych, z których wyłoni zespół zasługujący na szczególną nagrodę Grand Prix oraz wyróżni zespoły oraz aktorów, którzy pokażą na scenie coś szczególnego.

W dniu 23 marca o godzinie 16.30 w Domu Dom Kultury Szczygłowice spotkamy się na uroczystej gali podczas której zostaną rozdane nagrody oraz będzie można zobaczyć występy nagrodzonych zespołów.

W Festiwalu uczestniczą amatorskie zespoły teatralne zorganizowane w szkołach, domach kultury i ogniskach pracy pozaszkolnej, świetlicach, Warsztatach Terapii Zajęciowej itp. Przygotowana prezentacja w dowolnej formie ( pantomima, inscenizacja muzyczna itp.) ma nie przekraczać 30 minut.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników teatru.

Głównymi organizatorkami tego wydarzenia jest pani Joanna Święcik- Patera nauczyciel w Szkole Ewangelickiego Towarzystwa Edukacyjnego w Gliwicach i instruktor teatralny w Centrum Kultury w Knurowie oraz Katarzyna Kamińska – pedagog w Zespole Szkół im. I.J Paderewskiego i członek Stowarzyszenia NOE- Nowe Obszary Edukacji.

Obsługę techniczną zapewniły klasy Ib i Id, za co serdecznie naszym uczniom dziękujemy.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021