Magda Nasiek i olimpiada polonistyczna

data: 15/03/2018 || autor: DG

zamknij

10. marca bieżącego roku Magdalena Nasiek-uczennica klasy II b, wzięła udział w kolejnym etapie Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, który odbył się na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dzięki zaangażowaniu, pracy oraz rozległym zainteresowaniom Wasza koleżanka znalazła się w wąskiej grupie osób, które zostały zakwalifikowane do ustnej części zawodów II stopnia, mimo iż po raz pierwszy uczestniczyła w licealnych zmaganiach na tak wysokim poziomie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku!
Uczennica została przygotowana przez polonistkę z ZSIJP -p. Beatę Zakrzewską

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021