Konkurs z Wiedzy o Sejmie

data: 12/04/2018 || autor: M.Popowska

zamknij

Laureaci Konkursu Wiedzy o Sejmie Michał Mazur, Konrad Kazaniecki, Dawid Kaszek pod opieką Pani Marzeny Krasoń-Kapłanek dnia 11.04.2018r. zostali zaproszeni przez Panią Poseł Barbarę Dziuk na wyjazd do Warszawy i wspólne zwiedzanie Sejmu. Młodzież na miejscu spotkała się z Panią Poseł Dziuk, Panem Starostą Waldemarem Dombkiem i radnymi powiatu gliwickiego. W Warszawie odwiedzili również Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

Konkurs Wiedzy o Sejmie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany był w dniu 19.10.2017r. w Starostwie Powiatowym w Gliwicach. Zwycięzcą konkursu został Michał Mazur, a pozostałe miejsca na podium zajęli Konrad Kazaniecki i Dawid Kaszek. Uczniów naszej szkoły przygotowała Pani Barbara Dudło.

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021