Artysta, mąż stanu, obywatel świata

data: 22/05/2018 || autor: DG

zamknij

A oto link do świetnej prezentacji o patronie naszego Zespołu Szkół: Ignacym Janie Paderewskim, którą w stulecie politycznego dzieła naszego Patrona, jakim było odzyskanie niepodległości państwa polskiego publikuje Muzeum Narodowe w Warszawie.

https://www.google.com/culturalinstitute/exhibit/HgKiMeOzsTpgKQ?hl=pl

Klasa Id wraz z wychowawcą p. Bożeną Marcol i historykiem, p. Marzena Krasoń-Kapłanek podczas ubiegłotygodniowej wycieczki do stolicy zwiedziła wystawę poświęconą Paderewskiemu i uczestniczyła w lekcji muzealnej na temat wielkich wydarzeń sprzed 100 lat…

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021