Uciążliwe roboty budowlane przy budynku LO

data: 23/08/2018 || autor: DG

zamknij

Dyrekcja Zespołu Szkół im. I.J./Paderewskiego w Knurowie przeprasza mieszkańców budynków i posesji sąsiadujących z budynkiem I Liceum Ogólnokształcącego (ul. 1 Maja 21) za wszelkie uciążliwości związane z budową szkolnych obiektów sportowych.

Prace budowlane generujące hałas, a wymagające ścisłego przestrzegania reżimu technologicznego potrwają jeszcze przypuszczalnie do końca przyszłego tygodnia, niestety zakłócając tym samym  Państwa spokój.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość – powstające nowoczesne obiekty lekkoatletyczne i boisko sportowe będą dobrze służyć młodzieży i mieszkańcom naszego powiatu i miasta już od najbliższej jesieni!

Dorota Gumienny, dyrektor szkoły

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021