Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

data: 13/09/2018 || autor: B.Lezuch

zamknij

   Niesamowite Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM w Katowicach – Ligocie, mieli okazję zwiedzić uczniowie klasy II LO o profilu medycznym. Wyposażone ( na miarę XXI wieku )w interaktywne fantomy sale: pediatryczna, porodowa, intensywnej terapii i blok operacyjny to tylko część warsztatu naukowego dla studentów naszego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie symulacja medyczna stała się nieodłącznym elementem edukacji. Podczas warsztatów nasi uczniowie mieli okazje sprawdzić jakie umiejętności  praktyczne  zdobywają tutaj przyszli lekarze…. ?

Organizatorem wyjazdu była p. Bożena Leżuch – nauczyciel biologii

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021