infrastruktura sportowa przy LO

data: 16/10/2018 || autor: DG

zamknij

W środę, 17 października 2018 o godz. 9.30 rozpocznie się Miting Lekkoatletyczny im. Emila Kiszki. To już czwarta edycja corocznych zawodów lekkoatletycznych młodzieży szkół średnich Powiatu Gliwickiego. Dla nas to dzień uroczysty, bo młodzi sportowcy będą rywalizować na nowych obiektach sportowych, które powstały w ciągu niespełna 5 miesięcy przy budynku I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. 1 Maja 21. 

Nowo powstała infrastruktura sportowa obejmuje:  czterotorową bieżnię okólną 200 m, bieżnię do sprintu 100 m, skocznię  do trójskoku i skoku w dal, rzutnię do pchnięcia kulą oraz boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą. 

Radzie Powiatu Gliwickiego, Zarządowi Powiatu Gliwickiego, pracownikom Wydziału Rozwoju, Inwestycji, Zamówień Publicznych i Promocji Starostwa Powiatowego w Gliwicach, inspektorowi nadzoru, kierownikowi budowy oraz wykonawcy, firmie Torakol serdecznie dziękujemy za  decyzję o budowie, przeprowadzenie inwestycji, dobrą współpracę oraz otwartość na nasze potrzeby. 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021