Wiem czym oddycham

data: 14/11/2018 || autor: DG

zamknij

Jak co roku z przyjściem chłodnych dni obserwujemy przekroczone normy jakości powietrza w naszym mieście. Wiemy jak niebezpieczne dla naszego zdrowia jest oddychanie zanieczyszczonym powietrzem, „bogatym” w szkodliwe związki chemiczne, takie jak tlenki siarki lub azotu oraz substancje stałe, czyli pyły zawieszone, a także kancerogenne wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne. Widzisz SMOG knurowski? Spróbujmy zrobić z niego tylko legendę. Zrób zdjęcia zanieczyszczonego smogiem Knurowa. Masz drona? Zrób zdjęcia z lotu ptaka. Prześlij je na maila samorzadpaderka@gmail.com do końca grudnia. Prace zostaną wykorzystane w wystawie fotograficznej zorganizowanej przez nasz samorząd szkolny dla mieszkańców naszego miasta w celu ukazania i przybliżenia problemu.

Prosimy jednocześnie o oddawanie głosów na zamontowanie czujników jakości powietrza w Knurowie.
Wejdź na stronę wiemczymoddycham.pl i oddaj swój głos na jedną z lokalizacji w naszym mieście!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021