Akcja – Segregacja, 2xwiecej, 2xczyściej

data: 07/12/2018 || autor: B.Lezuch

zamknij

Pod takim hasłem młodzież naszej szkoły już po raz dziewiętnasty uczestniczyła w tegorocznej akcji “Sprzątanie świata- Polska“, której celem było propagowanie selekcji zbieranych odpadów. “Sprzątanie” odbyło się 21 września 2018, zaś podsumowanie akcji 5 grudnia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Gliwicach. Akcji towarzyszył konkurs plastyczny, w którym uczennica klasy Ic  Liceum Natalia Demucha uzyskała wyróżnienie za wykonaną pracę, a w nagrodę pamiątkową statuetkę i worek prezentów ekologiczno-świątecznych .

Opiekunom: p. Monice Popowskiej i p. Iwonie Lewandowskiej – Knopp  oraz wszystkim uczniom  Liceum i Technikum którzy wzięli udział w akcji,  serdecznie dziękujemy za pracę i głęboką świadomość ekologiczną.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021