Świątecznie

data: 20/12/2018 || autor: DG

zamknij

Dobiega końca czas oczekiwania na piękny czas świąteczny. Grudniowe dni przyniosły wiele dobrych uczynków, odruchów serca, działań charytatywnych. Pomagaliście w organizacji plenerowej knurowskiej Wigilii, wsparliście ogromną pomocą Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych, przywieźliście Betlejemskie Światło Pokoju, zorganizowaliście Mikołajki uczniom Szkoły Specjalnej, śpiewaliście na Festiwalu Kolęd i Pastorałek, zajmując nawet 1. miejsce …

W ostatni szkolny piątek odchodzącego 2018 r. spotykamy się na Jasełkach o 8.30 w Technikum i o 9.00 w Liceum Ogólnokształcącym. A potem klasowe kolędowanie i …. rozpocznie się czas rodzinnego świętowania. Ponownie spotykamy się w szkole w środę 2 stycznia 2019 r.

Na nadchodzące Boże Narodzenie życzymy wspaniałego świętowania, a na Nowy Rok wszelkiej pomyślności! Każdemu i wszystkim!

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021