wyjazdowe warsztaty chóralne

data: 05/12/2018 || autor: DG

zamknij

Młodzieżowy Chór Mieszany Schola Cantorum rozpoczął drugie półwiecze swojej pracy artystycznej i intensywnie przygotowuje się do obfitującego w koncerty sezonu świątecznego. Ostatni weekend listopada członkowie chóru wraz z dyrygentem Kamillą Pająk spędzili na intensywnych warsztatach w Wiśle-Jaworniku. Właściciele pensjonatu nocującego chórzystów nadesłali pisemne podziękowania za wzorowe zachowanie młodzieży i niezapomniane wrażenia  odebrane podczas prób śpiewaczych. Chórzyści dziękują Radzie Rodziców za wsparcie finansowe i obiecują wspaniałe wrażenia artystyczne na nadchodzący  bożonarodzeniowy magiczny czas. 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dni Otwarte dla kandydatów do klas pierwszych – ONLINE

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021