Olimpiady i konkursy

data: 24/01/2019 || autor: DG

zamknij

Trwa niezwykle ważny w życiu szkoły czas rywalizacji uczniów w olimpiadach przedmiotowych i zawodowych oraz konkursach wiedzowych.

Z satysfakcją odnotowujemy awanse do etapów okręgowych (wojewódzkich) Weroniki Leśniak IIIb w Olimpiadzie Wiedzy o Państwie i Prawie (opiekun p. Barbara Dudło) oraz Bartka Rejmana Ib w Olimpiadzie Historycznej (opiekun p. Marzena Krasoń – Kapłanek)Z kolei p. Iwona Szczygieł jak co roku przygotowała silną reprezentację na Olimpiadę Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich w składzie:
Paulina Ponikiewska IV Te,  Justyna Zygmunczyk III Tet,  Kamil Ignatowski IV Te oraz Patryk Orylski  II Tet (wyróżnienie). Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce  pod opieką p. Aleksandry Rokity z sukcesem startowały
Patrycja Jarosik IV tlt, Zuzanna Bednarczyk II tet .

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy IIc Martyna Pańczyk i Seweryn Janowski, przygotowywani przez p. Małgorzatę Piotrowską reprezentowali szkołę w prestiżowym Śląskim Konkursie Matematycznym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy ambicji i wytężonej pracy, bez których żaden sukces nie jest możliwy!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021