Wyśpiewane sukcesy Scholi

data: 16/01/2019 || autor: DG

zamknij

Miniony weekend przyniósł naszym chórzystom dwa sukcesy. W prestiżowych 28. Tyskich Wieczorach Kolędowych Schola Cantorum pod batutą p. Kamilli Pająk zajęła II miejsce i wystąpiła koncercie laureatów, wykonując 2 własne aranżacje oraz dołączając ze swoim śpiewem do sił połączonych chórów. Natomiast w XII Zabrzańskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek “Śpiewajcie Panu z Weselem” nasi chórzyści triumfowali, zajmując I miejsce.

Teraz nadchodzi czas na piękne pożegnanie sezonu świąteczno-noworocznego. I tak w przyszły piątek 25.01.2019 o godz. 18.00 w szkolnej sali gimnastycznej w LO przy ul. 1 Maja 21 odbędzie się wspólne koncertowanie chórów: “młodej” Scholi Cantorum oraz – uwaga – absolutnie unikalnego zespołu Amanti Del Canto, który zrzesza “starych” absolwentów Scholi, ludzi już w pełni dojrzałych i świadomych, zjednoczonych w nowym zespole po ubiegłorocznym wspaniałym Jubileuszu 50-lecia istnienia naszego szkolnego chóru.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich przyjaciół, entuzjastów, miłośników i osoby spokrewnione! Będzie pięknie!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021