Matura 2019 – uczniowie hasła

data: 25/02/2019 || autor: B.Lezuch

zamknij


Od 22 lutego – do 28 lutego OKE w Jaworznie uruchomił serwis dla uczniów/ ABSOLWENTÓW  przystępujących do egzaminu maturalnego. Serwis będzie dostępny poprzez link na stronie http://www.oke.jaworzno.pl (SERWISY->serwis maturzysty).

Celem serwisu jest umożliwienie weryfikacji danych osobowych i egzaminacyjnych przez samych zainteresowanych.   Jeżeli zdający stwierdzi błąd w swoich danych osobowych i egzaminacyjnych, powinien ten fakt niezwłocznie zgłosić dyrektorowi szkoły do 27 lutego 2019 !!!

Wszystkich absolwentów którzy w złożyli w bieżącym roku szkolnym deklaracje maturalne prosi się o pilne sprawdzenie swoich danych osobowych !!!

Hasła są do odbioru w sekretariatach LO i Technikum  w godzinach od 7.30 – 15.00

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021