Jonasz…

data: 21/03/2019 || autor: DG

zamknij


22 edycja Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” stała się dla kilkudziesięciu uczniów Naszej Szkoły okazją, by pochylić się nad pięknem Ewangelii św. Łukasza, będącej w sposób szczególny pełnym nadziei i radości zaproszeniem do odkrycia Boga jako Miłosiernego Ojca, który nigdy nie przestaje oczekiwać na powrót marnotrawnego syna, niezależnie od tego jak daleko odszedł od Jego Miłości. Cztery osoby ( Weronika Leśniak, Klaudia Orzechowska, Anna Musiał i Bartosz Rejman) uzyskały prawo do ubiegania się o tytuł laureata w tymże konkursie (w 2018 r. naszej absolwentce Emilii Szumie udało się nawet zająć 3 miejsce ). Finał odbył się 7 marca w Bielsku -Białej. Wyniki jeszcze nie są znane.

Pozdrawiam i błogosławię, życząc miłego dnia: Ks. Michał Kosek.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021