Ludzie ludziom…

data: 13/03/2019 || autor: DG

zamknij

Godnie, z szacunkiem i pokorą wysłuchaliśmy w poniedziałek 11 marca 2019 dramatycznej opowieści Pani Haliny Skalbmierskiej, więźniarki nazistowskich obozów koncentracyjnych, w tym Kinderlager dla dzieci w Pogrzebieniu. Przeżycia świadków historii dla pokolenia millenialsów, których byt, prawa i wygody nie są w żaden sposób zagrożone są doświadczeniem niewyobrażalnym. Tym bardziej potrzebujemy strażników pamięci.

Dziękujemy samorządowi uczniowskiemu za cenną inicjatywę, nauczycielom historii i języka polskiego za przygotowanie spotkania, a Pani Halinie wyrażamy wdzięczność, że zaszczyciła nas swoją obecnością.

https://iknurow.pl/knurow-nietuzinkowy-gosc-w-knurowskim-paderku-z-zywa-lekcja-historii/

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021