W świecie roślin i zwierząt

data: 20/03/2019 || autor: B.Lezuch

zamknij

Obszerna wiedza biologiczna Aleksandry Szyrmel – uczennicy klasy IIId o profilu przyrodniczo-medycznym, pozwoliła jej na zakwalifikowanie się do półfinału wojewódzkiego konkursu ” W świecie roślin i zwierząt” organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Warto wspomnieć, że do I etapu konkursu zgłosiło się ok. 300 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego województwa.

Gratulujemy wysokich wyników tegorocznej maturzystce i życzymy sukcesów w dalszych zmaganiach biologicznych.

Opiekunem merytorycznym Aleksandry jest nauczyciel biologii pani Monika Popowska

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021