teoretyczne i praktyczne osiągnięcia turystyczne

data: 04/04/2019 || autor: DG

zamknij

Technik obsługi turystycznej – a od roku szkolnego 2019/2020 technik organizacji turystyki to zawód, w którym kształcenie w Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie odbywa się bardzo efektywnie, atrakcyjnie, z dużymi sukcesami. Dlaczego?

  1. Ostatnia sesja egzaminacyjna przyniosła nam 100% zdawalność egzaminu zawodowego w kwalifikacji T14: Prowadzenie informacji turystycznej oraz sprzedaż usług turystycznych
  2. Zuzanna Bednarczyk z klasy II Tet uczestniczyła w dniu 3 i 4 kwietnia 2019 w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy o Turystyce i tym samym zdobyła prestiżowy tytuł finalistki, zwalniający z etapu pisemnego egzaminów zawodowych z wynikiem 100%.
  3. Szkolna Ekspedycja posumowała zimową eskapadę do Korei Południowej, w której uczestniczyły aż 4 uczennice naszego Technikum. https://iknurow.pl/pilchowice-knurow-podsumowanie-szkolnej-ekspedycji-2019

  • Przypominamy, że kształcenie techników obsługi turystycznej w naszej szkole prowadzą nauczyciele: p. Aleksandra Rokita, p. Adam Ziaja, p. Anna Ratajczak – i im właśnie w dużej mierze zawdzięczamy turystyczne sukcesy i przygody naszych uczniów. Jednocześnie zapraszamy ósmoklasistów i trzecioklasistów do nauki w zawodzie technik organizacji turystyki!
«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021