Bieganie w Niemczech

data: 08/05/2019 || autor: DG

zamknij

Reprezentanci szkoły: Aleksander Bralich, Patryk Orylski i Tomasz Goncarzewicz spędzili miniony długi weekend na zawodach biegowych w Niemczech.

27 kwietnia 2019 sztafeta składająca się z uczniów szkół Powiatu Gliwickiego już po raz dziesiąty wystartowała w Biegu Powiatowym Powiatu Mittelsachsen, który tym razem odbył się w Hainichen. Sztafeta w składzie Patryk Orylski, Kacper Materla, Tomasz Gontarewicz, Jakub Wołos, Aleksander Bralich, Patryk Kowaliszyn, Daniel Sleziona, Dominik Moździerz i Dawid Kępka (rezerwowy) zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej, 2. miejsce w kategorii „Sztafety spoza Powiatu Mittelsachsen” i również 2. miejsce w kategorii „Młode pokolenie”.

W tym roku w biegu organizowanym przez nasz partnerski Powiat Mittelsachsen sklasyfikowanych zostało aż 80 drużyn, więc tym większe gratulacje należą się młodym biegaczom z Zespołu Szkół im. I. J. Paderewskiego w Knurowie a także z Zespołu Szkół im. M. Konopnickiej w Pyskowicach oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, którzy w czasie 1:52:24 h pokonali dystans 30,9 km.

Pobyt w Niemczech był okazją do spotkania się młodzieży z rówieśnikami z naszych zaprzyjaźnionych  powiatów – nie tylko Mittelsachsen, ale i Calw, który jest partnerskim powiatem zarówno Powiatu Mittelsachsen, ale i Powiatu Gliwickiego.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021