Maturzyści i uczniowie

data: 08/05/2019 || autor: DG

zamknij

W I Liceum Ogólnokształcącym trwają egzaminy maturalne 101 absolwentów; w Technikum nr 1 egzamin dojrzałości zdaje 59 absolwentów. Naszym maturzystom dziękujemy za powagę, dojrzałość, dyscyplinę, skupienie na jak najlepszym rozwiązywaniu zadań egzaminacyjnych. Ufamy, że jesteście dobrze przygotowani do tej sesji egzaminacyjnej, ale i do wszystkich wyzwań jakie niesie dorosłe życie!

Naszych uczniów, którzy swoją maturę będą zdawać w kolejnych latach szkolnych zapraszamy do szkoły od czwartku 9 maja – przypominamy, że obowiązuje nowy, zmieniony plan zajęć dydaktycznych

Ze względu na trwające jeszcze przez 2 tygodnie egzaminy pisemne i ustne prosimy o zachowywanie ciszy na szkolnych korytarzach, staranne śledzenie zastępstw za nauczycieli pracujących w komisjach egzaminacyjnych i zespołach nadzorujących egzaminy, informacji o zamianie sal dydaktycznych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021