ZAWODY REJONOWE SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ 2019

data: 21/10/2019 || autor: M.Popowska

zamknij

W ostatnim tygodniu września na pięknym stadionie lekkoatletycznym w Gliwicach odbyły się zawody  szczebla  rejonowego  SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ dziewcząt i chłopców szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

25.09.2019r. był szczęśliwym dniem dla chłopców Zespołu Szkół Paderewskiego, którzy po raz czwarty w historii szkoły a ogólnie po raz szósty  (dziewczęta brały udział dwa razy)  ZOSTALI  MISTRZAMI  REJONU pokonując rywali z 10 gliwickich szkół i AWANSOWALI  DO  FINAŁU WOJEWÓDZKIEJ SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ.

Dziewczęta uplasowały się  wysoko na III miejscu ulegając jedynie rywalkom z Zespołu  Szkół Techniczno -Informatycznych i  Zespołu  Szkół  Zawodowych  Nr 2  w Knurowie.

Zacięta  walka i determinacja aby uzyskać jak najlepszy wynik indywidualnie i zdobyć jak największą ilość punktów zespołowo przyniosła oczekiwany efekt   mimo, że w każdej konkurencji chłopców startowało 30 zawodników.

GRATULUJEMY  WSZYSTKIM  ZAWODNIKOM!

tabelka la liga

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021