ratujemy planetę

data: 25/11/2019 || autor: DG

zamknij

W ramach wrześniowej akcji sprzątania Powiatu Gliwickiego odbył się konkurs na pracę plastyczną ilustrującą tegoroczne motto akcji: Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy. Bezapelacyjną zwyciężczynią okazała się Natalia Stawinoga z klasy Ib (prezentujemy plakat), która została nagrodzona na uroczystości w Starostwie Powiatowym w Gliwicach. Odebraliśmy również narzędzia ogrodnicze, które pomogą  w utrzymaniu przyszkolnych zieleńców i trawników.

Dbałość o dobry stan naszego najbliższego otoczenia to pierwszy i najważniejszy krok do odpowiedzialnego i świadomego traktowania środowiska naturalnego, którego zasoby i mechanizmy regulujące niestety nie są niewyczerpywalne. Po licznych ludzkich błędach, które znacząco zachwiały równowagę ekologiczną, przychodzi czas na racjonalny, samoograniczający się, oszczędny styl życia i styl gospodarowania, być może nawet w zgodzie z zasadą ZERO- WASTE info tutaj

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021