Paderek dla Franka

data: 13/12/2019 || autor: DG

zamknij

Świąteczny czas polega na dzieleniu się dobrem. Oczekujesz wiele, jednak naucz się wiele dawać.  Są w naszej szkolnej społeczności ludzie dobrzy, wrażliwi, wyzbyci nadmiernego egoizmu, lubiący działać na rzecz słabszych, pokrzywdzonych, wykluczonych, samotnych, nieszczęśliwych.

Wiele prezentów, maskotek, żywności powędrowało już dzięki Waszej szczodrości do potrzebujących. Wykonaliście przepiękne stroiki. Częstowaliście domowymi wypiekami. Śpiewacie kolędy. Przygotowujecie Jasełka.

Wszystkich lubiących świąteczną atmosferę wspólnoty i  dobroczynności zapraszamy we wtorek 17 grudnia o godz. 17.30 na salę gimnastyczną budynku LO na kolędowanie z chórami Schola Cantorum i Amanti del Canto, pokazy tańca towarzyskiego, degustacje świątecznych smakołyków, kiermasz stroików i ozdób świątecznych. A wszystko to dla pewnego małego, chorego, bardzo potrzebującego naszej pomocy chłopczyka, niejakiego Franka…

czytaj tutaj

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021