W świątecznym nastroju czyli klasowa wigilia bez plastiku

data: 19/12/2019 || autor: DG

zamknij

Najpiękniejszego i najlepszego czasu świąteczno-noworocznego życzymy wszystkim odwiedzającym naszą witrynę internetową, dziękując jednocześnie za wszystkie udane przedsięwzięcia zrealizowane w mijającym roku, za dbałość o poziom edukacyjny i dobre imię szkoły, za życzliwość i dobrą atmosferę.

W piątek 20 grudnia spotykamy się na szkolnych Jasełkach o godz. 9.00 w LO, a o 10.00 w Technikum. A klasowe spotkania opłatkowe niech upłyną w uroczystym nastroju, do którego w żaden sposób nie pasują plastikowe, jednorazowe obrusy, talerze, kubki i sztućce. Wszystkim rekomendujemy świętowanie bez tworzyw sztucznych! Powinno się pięknie udać!

Wesołych Świąt!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021