Do zdalnych Maturzystów!

data: 31/03/2020 || autor: DG

zamknij

Szanowni Maturzyści!

Kończycie szkołę średnią i osiągacie swoją dojrzałość w czasie, który postawił przed nami niespodziewane wymagania!

Ustalamy Wasze końcowe oceny przez internet. Prosimy, aby swoją klasyfikację każdy z Was traktował z powagą – aktualnie w trybie zdalnym kształtują się Wasze świadectwa ukończenia szkoły średniej, którymi wielokrotnie będziecie posługiwać się w dorosłym życiu.

Szkoła przystępuje również do ogłoszonej już podczas czasie pandemii ogólnopolskiej próbnej matury! http://www.oke.jaworzno.pl/www2/zalaczniki/komunikaty/2020/20200324_Proba_EM.pdf .

Próba ta polega na zwyczajnym pobieraniu arkuszy w formacie nieedytowalnym, samodzielnym wykonaniu zamieszczonych poleceń w regulaminowym czasie i zweryfikowaniu Waszych odpowiedzi z oficjalnym modelem odpowiedzi (tzw. „kluczem”).

Arkusze będziecie samodzielnie pobierać ze strony Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie http://www.oke.jaworzno.pl/, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej https://cke.gov.pl/  lub Ministerstwa Edukacji Narodowej http://men.gov.pl/.

Próbny egzamin z matematyki na poziomie podstawowym napiszecie w piątek 3 kwietnia 2020r. w czasie realnym, zaczynając o godz. 9.00. Pozostałe przedmioty – poza godzinami zdalnej nauki. Zrobicie to dla samych siebie, w sposób wiarygodny i dojrzały.

Im bardziej rzetelnie wykonacie tę próbę, tym większe są Wasze szanse na satysfakcjonujący wynik uzyskany na prawdziwym egzaminie, z zachowaniem wszelkich procedur.

Nie wiemy kiedy spotkamy się w budynkach szkoły; póki co ćwiczymy się w zdalnej komunikacji, a obostrzenia narastają. Bądźmy cierpliwi i zdyscyplinowani, pomagajmy sobie wzajemnie, spłaszczajmy krzywą wzrostu zachorowań, przestrzegajmy social distancing, #ZostanWDomu.

Życząc zdrowia i powodzenia

Dorota Gumienny, Dyrektor Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021