Siedem zdań …. i jedno słowo: gratulacje!!!

data: 27/03/2020 || autor: DG

zamknij

Patrycja Gilner z kl. I b debiutuje w świecie literatury wydając absolutnie w realu, wydrukowaną na papierze i oprawioną w okładki własną powieść fantasy  Siedem zdań. 

Książkę możemy zwyczajnie kupić w internecie, wiadomo. Czas jest dobry na czytanie, myślenie, podróże w wyobraźni. Czas jest dobry nawet na pisanie. Patrycja ten ogromny wysiłek twórczy ma już za sobą, jej dzieło – dzięki wsparciu Rodziców – przybrało konkretną postać. I zaprasza nas do lektury. O walce dobra ze złem, siłach magicznych, tęsknocie do rodzinnego domu, zagrożeniach i nadziei. Czytamy!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021