Szkoła zostaje zamknięta

data: 11/03/2020 || autor: DG

zamknij

Informuję, że w związku z REALNYM ZAGROŻENIEM pandemią COVID-19 zgodnie z decyzją Premiera zajęcia szkolne, unijne, indywidualne, sportowe, zebrania z rodzicami i wszelkie inne formy szkolnej aktywności zostają zawieszone począwszy od jutra, tj. 12 marca 2020 (czwartek) do 25 marca 2020 (środa).

Szkoła średnia zostaje zamknięta i nie świadczy żadnych działań opiekuńczych. 

Nauczyciele mogą świadczyć pracę zdalną, pozostając z uczniami w kontakcie elektronicznym, mając na szczególnej uwadze potrzeby maturzystów.

ODWOŁANIE ZAJĘĆ NASTĘPUJE W CELU OGRANICZENIA DO MINIMUM KONTAKTÓW MIĘDZY LUDŹMI, A PRZEZ TO ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ WIRUSA.  MUSICIE POZOSTAĆ W DOMU: nie podróżować, nie organizować sobie atrakcyjnego spędzania czasu, ograniczyć wszelką zewnętrzną aktywność.

Należy na bieżąco śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły, w dzienniku elektronicznym, na oficjalnych portalach rządowych i sanepidu:

kuratorium.katowice.pl

Dorota Gumienny

dyrektor Zespołu Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021